Gratis

Front Desk Officer (Receptie)

OPTICAL INVESTMENT GROUP S.A.

Candidatul Ideal

Cum ești tu?
  • Ești foarte ordonat(ă) și organizat(ă);
  • Ești responsabil(ă) și nu-ti stă în fire să amani sarcinile mai puțin plăcute;
  • Ai simt practic – găsești soluții și acționezi rapid atunci când apar situații neprevăzute;
  • Poți să jonglezi cu ușurință cu mai multe taskuri în același timp;
  • Ai studii medii/superioare finalizate;
  • Ai bune cunostinte PC (MS Office);
  • Ai o atitudine pro-activa si dorinta de a invata;

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Vei avea grijă să avem un birou organizat conform standardelor companiei;
  • Te vei ocupa de achiziționarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄celor necesare în birou (de la produse de curățenie, până la rechizite și alte consumabile), dar și de decorarea acestuia;
  • Vei fi responsabil(ă) de relația cu furnizorii, companiile de curierat, agentiile de transport, etc;
  • Vei pregati si organiza salile de sedinta si vei organiza calendarul salilor;
  • Vei fi suport administrativ pentru toate departamentele;
  • Vei organiza sau participa la organizarea unor evenimente de echipă (happy hours, teambuilding-uri, petrecerea de Crăciun etc);

Ce beneficii ai?
  • Tichete de masa in sistem electronic;
  • Abonament medical clinica privata;
  • Decont de transport;
  • Zile de concediu in plus in functie de vechime;
  • Beneficii la achitizionarea produselor din portofoliul companiei;

Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai extinsa retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 100 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele. Suntem prezenți si în mediul online cu 2 magazine www.optiblu.ro și www.optiplaza.ro, cu aproape 8000 de produse disponibile în stoc.

In 2017, OPTIblu a obtinut certificatul “Marca numarul 1 In Romania pentru Calitate in domeniul optica medicala” si medalia QUDAL cu 5 stele pentru calitate. Certificarea a fost acordata in urma unui studiu efectuat pe piata din Romania, pe un esantion de 1200 de persoane, de catre compania elvetiana de cercetare ICERTIAS.

Echipa noastra se ocupa sa le ofere clientilor o experienta de neuitat, cu peste 600 de angajati, cu diverse specializari precum: medic oftalmolog, optometrist, optician si consultant de vanzari. Hai si tu sa faci parte din cea mai mare echipa!

"Datele personale puse la dispozitie de dvs. pentru a candida la aceasta pozitie vor fi prelucrate de Optical Investment Group in scopul identificarii candidatilor potriviti pentru postul Consultant vanzari/Optometrist. Datele nu vor fi comunicate tertilor si vor fi utilizate exclusiv pentru scopul mentionat, in conditii de securitate si confidentialitate. Datele vor fi sterse /distruse, in conditii de siguranta, dupa 6 luni de la finalizarea procesului de recrutare. Pentru detalii privind politica Optical Investment Group privind prelucrarea datelor personale accesati pagina noastra de internet.“

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024