Gratis

Front Desk Officer / Receptie - Craiova

MYSTIC CONCEPT EXCLUSIV S.R.L

Candidatul Ideal

Evo Esthetic angajeaza receptionera – salariu 3.000 net!

Daca esti o persoana prietenoasa, ai abilitati bune de comunicare si iti doresti un job stabil, intr-un mediu placut, unde sa te simti apreciata si sa poti evolua, te asteptam in echipa noastra!
  • Persoana dispusa la colaborari stabile si pe termen lung;
  • Fire sociabila, responsabila, pozitiva, flexibila, ambitioasa, motivata, amabila si atenta la
  • detalii;
  • Cunostiinte/abilitati de promovare in social media;
  • Capacitate de lucru individual si in echipa;
  • Cunostiinte de limba engleza la nivel conversational;
  • Abilitati de comunicare, promovare si vanzare a produselor si serviciilor centrului.

Descrierea jobului

  • Intampina clientii, identifica cerintele si ofera informatiile necesare,
  • Preia apelurile telefonice si raspunde la mesajele clientilor,
  • Face programarea clientilor;
  • Introduce datele clientilor in sistemul informatic,
  • Incaseaza contravaloarea serviciilor;
  • Promoveaza serviciile si produsele pe retelele de social media;
  • Intocmeste rapoarte de activitate si diferite situatii solicitate de manager;
  • Participa la trainingurile, cursurile si seminariile necesare in vederea perfectionarii
  • pregatirii necesare oferite de angajator,
  • Asigura buna comunicare in cadrul centrului;

Beneficii:
  • un mediu de lucru dinamic si placut
  • salariu competitiv si multiple beneficii precum: tratamente GRATUITE pe toata perioada contractului de munca;
  • posibilitati de dezvoltare profesionala, traininguri, cursuri si seminarii GRATUITE(cheltuielile necesare sunt suportate de companie in totalitate);
  • Contract de munca la 8 ore/zi pe perioada nedeterminata;
  • Spatiu de lucru central, curat si foarte elegant.

Daca esti interesata sa faci parte din echipa noastra asteptam cv-ul tau!
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 26 Iun. 2024