Gratis

Front Desk Manager

M&M Dental Team S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Clinica dentară M& M Dental Team recrutează Front Desk Manager cu experiență în serviciile stomatologice sau activitate anterioară asistent Stomatologie.

Timp de muncă 8 h, salarizare 3900 RON NET. Devotament și implicare absolut necesare!

Descrierea jobului

Clinica Dentară M&M Dental Team recrutează Front Desk Manager, preocupat de a zâmbi larg pacienților noștri și de a înțelege ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄că sunt rațiunea noastră de dezvolta servicii stomatologice. Dacă ai dinamica unui loc productiv, dacă ești entuziast, dacă ai o viziune asupra imaginii unei organizații, dacă îți dorești stabilitate și motivații corecte, așteptăm CV-ul tău în această campanie de recrutare.

M&M Dental Team te indeamna sa te alaturi echipei responsabile, dinamice si eficiente construite in ultimii 14 ani! Prin zambet, dinamica, disciplina si devotament vom obtine impreuna un viitor cert si confortabil!

Publicat 29 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 29 Oct. 2024