Gratis

Frizer cu experienta

ILUSTIL CONCEPT SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre BarberShop Concept din Berceni!

Cautam: frizer / frizerita cu experienta minim 2 ani, calificat si pasionat, cu abilitati de comunicare si relationare, care sa realizeze tunsori moderne. Mediul de lucru este dinamic, programul este flexibil (o zi da una nu) iar salariul este competitiv

Hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Experienta in frizerie (minimum 2 ani)

• Cunostinte solide in tunsori moderne si clasice;
• Abilitati excelente de comunicare ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si relationare cu clientii;
• Punctualitate, seriozitate si atentie la detalii;
• Dorinta de a invata si de a te dezvolta profesional.

Suntem o echipa tanara de profesionisti in arta frizeriei. Mereu in expasiune, gata sa tinem pasul cu ultimile tendinte in domeniu. Ne marim echipa si te vrem alaturi de noi!
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024