Gratis

Fotograf studio - Bucovina, cu relocare

ODAIA BUNICII
3 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat/a de fotografie și dornic/a să te dezvolți într-un mediu profesionist? Studio-ul nostru foto, recunoscut pentru spațiul generos dedicat sesiunilor foto, caută un fotograf entuziast pentru a se alătura echipei noastre!
  • Pasiune pentru fotografie și creativitate.
  • Experiența anterioară este un plus.
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm rapid și de a respecta termenele.
  • Abilități de editare foto, grafica si editare constituie avantaj.
  • Nivel mediu de cunostinte foto.

Descrierea jobului

  • Realizarea ședințelor foto în studio, respectând tematicile stabilite.
  • Comunicarea eficientă cu clienții pentru a asigura o experiență de neuitat.

Beneficii:
  • Posibilitatea de a lucra într-un studio cu rulaj de clienți zilnic.
  • Un mediu creativ și prietenos, cu ședințe foto pentru turiști și diverse proiecte.
  • Șansa de a învăța și de a te dezvolta profesional alături de fotografi experimentați.
  • Echipament profesional și suport tehnic.
  • Oferim cazare la relocare, transport decontat.
  • Salariu corelat cu abilitatile si competentele tale.
  • Posibilitatea de avansare.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024