Gratis

FOTOGRAF DE BEBELUS/SALES REPRESENTATIVE

BabyBox Store SRL.
6 poziții

Candidatul Ideal

Exact pe tine te așteptăm:
- Dacă ai dori să te întâlnești în fiecare zi cu bebeluși și cu mamici fericite, dacă te consideri o persoana calmă și deschisă, dacă crezi că te înțelegi ușor cu toată lumea, și ești sociabil.

Ca să ai succes la noi, este important să ai:
-Minim un certificat de învățământ secundar
-Abilități de comunicare excelente
-Competențe de operare la calculator de nivel utilizator
-Abilități de rezolvare a sarcinilor zilnice;
-Pretenție pentru acuratețe și precizie;

Ai avantaj dacă:
*Ai experiență in comunicare cu clienții
*Ai permis de conducere cat. B
*Ai cunoștințe de limba engleză

Descrierea jobului

Sarcinile de fiecare zi ai viitorilor angajați:
-Fotografierea bebelușilor, comunicare cu mamele, cu clienții, totodată înmânarea/valorificarea produsului asamblat din fotografii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a mamelor.

Ce iti oferim:
- Un mediu de muncă activ cu posibilități multiple de dezvoltare;
- Training-uri locale și regionale;
- Reducere la produsele mărci proprii;
- Bonus lunar, în funcție de performanțe;
- Devii membrul unei echipe tinere, voioase
- Telefon de serviciu, notebook, echipamente de fotografiere
- Contract full-time, perioada nedeterminata

Aplicație:

- CV și scrisoare de intenție

Descrierea companiei

Alătură-te intr o echipă internațională de fotografi.
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 25 Aug. 2024