Gratis

Florist / Florar decorator

KAZ PRO CREATIVE S.R.L.

Candidatul Ideal

Part-time!
Căutăm în primul rând o persoană care să lucreze în florărie part-time (4 ore/zi, & 2 sau 3 sâmbete cu 5 ore)
Căutăm persoane la nivele diferite de cunoștințe și experiență în domeniul floral.

Important!
Chiar dacă nu ai mai lucrat în domeniul floral, experiența în domeniul vânzarilor și a relației cu clienții prezintă avantaj. Te vom învăța repid să faci buchete și aranjamente florale :)

Aplică cu încredere dacă ți-ar plăcea să lucrezi într-o florărie modernă și să creezi aranjamente florale minunate.
Suntem nerăbdători să te cunoaștem :)

Descrierea jobului

Responsabilitățile jobului sunt următoarele:
- Realizarea buchetelor și aranjamentelor florale;
- Consilierea clienților și vânzarea produselor din florărie;
- Realizаreа ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄procеselor și procedurilor zilnicе dе întreținerе și аdministrare a magаzinului;
- Întreținerea și organizarea spațiilor de lucru.

Beneficii:
- Bonusuri atractive în funcție de vânzări;
- Lucrul într-un magazin modern înconjurat(ă) de flori minunate; (magazinul urmează să se deschidă în cartierul Mărăști din Cluj-Napoca).

Florăria "Flori Fete și Băieți" se află în cartierul Mărăști din Cluj-Napoca, pe strada Fabricii nr.2 (lângă Kaufland).
Vizitează site-ul nostru florifetesibaieti.ro pentru a vedea stilul nostru.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024