Gratis

FINISOR TIPOGRAF/ OPERATOR - FRANTA

VivaCALL - VivaWork
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să aibă experiență practică și cunoștințe tehnice solide în domeniul producției, cu focus pe operarea și întreținerea mașinilor de adezivare.

Abilități și cunoștințe necesare:

Proceduri de întreținere și mentenanță a mașinilor de adezivare.
Utilizarea software GPAO pentru gestionarea producției
Respectarea regulilor de siguranță și cunoașterea standardelor de calitate (ISO 9001, PEFC, FSC)
Cunoașterea specificațiilor cartonului (Cod Ecma) și a mecanicii
Experiență în manipularea transpaletelor și alte echipamente de logistică

Calități personale:

Atenție la detalii, proactivitate și respectarea strictă a standardelor de calitate și siguranță.

Descrierea jobului

Căutăm 2 persoane calificate pentru ocuparea următoarelor posturi în Franța, sub contract românesc cu detașare transnațională:
  • Operator-reglor de tăiere
  • Operator-reglor de pliere-lipire

Cerințe:
  • Experiență dovedită în lucrul cu mașina BOBST Autoplatine (SP 104 și SP 106)
  • Cunoștințe de limba franceză sau engleză la nivel conversațional
  • Permis de conducere categoria B
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă

Beneficii:
  • Contract de munca românesc cu toate beneficiile legale pe perioada de 6 luni cu posibilitatea de prelungire pana la 18 luni, cu detasare legala transnationala in Franta.
  • Program de lucru de 7 h/zi, 35 h/saptamana, ore suplimentare platite conform legislatiei din Franta.
  • Salariul lunar intre 2.000 si 2.500 de euro net.
  • Asigurare privata de sanatate pe toata perioada contractului.
  • Transportul, cazarea in Franta si toate utilitatile asigurate de angajator.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu internațional și profesionist.

La VivaWork, parte a grupului Vivacall, ne-am dedicat de peste 10 ani îndrumării profesioniștilor către cariere de succes în întreaga Europă. Am ajutat peste 2000 de persoane să găsească oportunități de angajare satisfăcătoare, oferind asistență completă pe tot parcursul procesului.

Ce ne diferențiază:
  • Respectarea reglementărilor europene: Aderăm la cele mai înalte standarde legale.
  • Asistență cuprinzătoare: Asistență de la aplicație până la integrare.
  • Colaborări strategice: Parteneriate cu companii de top.
  • Compensație competitivă: Oferim pachete salariale competitive și beneficii exclusive.
  • Oportunități de creștere: Creștere într-un context internațional dinamic.
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024