Gratis

Field Engineer

INSTAL EXPERT SRL

Candidatul Ideal

Despre noi
Instal Expert este recunoscuta în domeniul instalațiilor tehnice din Cluj-Napoca ca furnizand servicii de inalta calitate si este specializată în oferirea de soluții complete pentru instalații electrice, sanitare/termice, HVAC și sisteme fotovoltaice. Suntem dedicați inovației și calității, colaborând cu parteneri de prestigiu pentru a furniza soluții eficiente și economice clienților noștri.
  • Studii tehnice superioare în domeniul electric.
  • Experiență de minim 3 ani într-un rol similar.
  • Cunoștințe solide în domeniul instalațiilor electrice și sistemelor fotovoltaice.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitate de a lucra atât independent, cât și în echipă.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Oferirea de suport tehnic și consultanță pentru clienți în domeniul instalațiilor electrice.
  • Diagnosticarea și rezolvarea problemelor tehnice la instalațiile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀electrice ale magazinelor și altor spații comerciale.
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și siguranță în toate proiectele.
  • Colaborarea cu departamentele de vânzări și proiectare pentru a oferi soluții personalizate.
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă.
  • Acces la echipamente și tehnologii de ultimă generație.

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie.

Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food, avand puncte de lucru/echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.

Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iun. 2024