Gratis

Farmacist

Farmacia Cynaria SRL

Candidatul Ideal

- Studii superioare dе specialitate finalizate - Facultatea dе Farmacie;
- Bune cunoștințe dе operare PC;
︊︁︉︀︃︅️︆​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎- Abilități dе comunicare și lucru în echipă;
- Orientare către pacient si realizarea obiectivelor profesionale;
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta avantaj;

Descrierea jobului

FARMACIA CYNARIA din orasul Beclean , judet BN angajeaza farmacist.

Ai abilități excelente de organizare, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀comunicare și relaționare? Ne-am ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂dori să te numărăm printre viitorii noștri colegi!

Responsabilitati:
-Identificarea nevoilor pacientilor , oferire consiliere, recomandari.
-Eliberarea medicamentelor cu prescriptie medicala / OTC uri.
-Receptionare marfa.
-Gestionarea stocurilor si a termenelor de valabilitate.
-Operare PC.

Beneficii:
-Oferim un pachet salarial foarte atractiv pentru a te motiva sa te alaturi echipei noastre si a crea o colaborare pe termen lung.
-Program flexibil si colegi cu care vei putea relationa intr-un mod placut intr-un mediu armonios
-Prime de sarbatori
-Posibilitatea de dezvoltare

- Consiliеrea pаcientilor cu privirе la utilizarеa medicаmеntelor si a pоtentialelоr riscuri / еfеctе adversе;
- Intеractioneazа cu clientul si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale;
- Participă la recepția cantitativă și calitativă a produselor;
- Verifica si controleaza stocurile si termenele acestora de valabilitate;
- Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunar

Obiectul principal de activitate al SC Farmacia Cynaria SRL este comercializarea en-detail de produse farmaceutice si parafarmaceutice.

Suntem preocupati permanent de superlativul calitativ al produselor si serviciilor oferite, dar si de cresterea gradului de satisfactie a clientilor.

Suntem condusi de pasiune, creativitate si perseverenta, doar asa putand obtine performanta dorita.

Calitatea serviciilor noastre au la baza calitatea angajatilor nostri.

Iti oferim oportunitatea construirii si dezvoltarii unei cariere profesionale de succes, un sistem de salarizare si motivare performant si un mediu de lucru bazat pe relatii interpersonale.

Daca te caracterizezi prin profesionalism, orientare spre client si dinamism, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024