Gratis

Farmacist - sectie productie produse cosmetice

COMPLEX APICOL VECESLAV HARNAJ SA

Candidatul Ideal

Studii superioare - Facultatea de Farmacie;
Persoană organizată și meticuloasă;
Pasiune pentru domeniul dermato-cosmetic;
Bune abilitati de comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Coordonează și asigurară procesele specifice ale sectiei de producție produse cosmetice, în conformitate cu obiectivele, programul și standardele ︈de calitate;
︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Asigurară funcționarea în cele mai bune condiții a activităților specifice productiei de produse cosmetice, optimizează, verifică și controlează activitatea sectiei;
Optimizarea tehnologiei de producție;
Se asigură de depozitarea corectă a materiilor prime / materialelor de ambalare / produselor finite în funcție de tipul și de statutul acestora;
Cunoașterea, respectarea și aplicarea procedurile de lucru din cadrul sectiei de productie prevăzute în standardele de firma, protocoalele de lucru, manualul calității referitoare la activitatea companiei;
Analiza situațiilor problematice de producție; dezvoltarea si testarea de noi produse, formule tehnologie pentru producerea de noi produse;
Participa la dezvoltarea si testarea de noi produse, pregătirea documentației pentru certificarea produsului;
Ajută la imbunatațirea continuă a produselor.

Complexul Apicol “Veceslav Harnaj” este una dintre companiile cu cea mai bogata traditie in productia de cosmetice din Romania, avand o experienta de aproape 50 de ani. Beneficiile produselor apicole sunt daruite publicului prin game precum : Apidermin®, Floramin®, Floral®, Apidermaliv®, game cu o lunga istorie la randul lor. Lider al industriei apicole, Complexul Apicol V.Harnaj doreste sa transmita intregii lumi avantajele utilizarii produselor apicole si derivate.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024