FARMACIST - INLOCUITOR PERSOANA RESPONSABILA DEPOZIT OTOPENI

FITERMAN PHARMA

Candidatul Ideal

Dacă...
• Eşti absolvent(ă) al/a Facultății de Farmacie şi ai minim 1 an experienţă în domeniul depozitare și distribuție medicamente
• Ai abilități foarte bune de organizare&planificare şi capacitatea de a te concentra pe realizarea mai multor sarcini în acelaşi timp
• Eşti orientat(ă) către eficienţă și gândire în perspectivă
• Eşti obiectiv(ă), receptiv(ă) și ai abilitatea de a lua decizii importante în scurt timp
• Eşti adaptabil(ă), dezvolţi relații de sprijin și suport cu colegii
• Ai cunoșțințe de operare PC (Microsoft Office, Internet Explorer)

Te vei bucura de ...
• Pachet salarial corelat cu performanţele individuale şi de echipă
• Tichete de masă şi bonus de performanţă
• Instrumente de lucru - laptop, telefon
• Libere de sărbători
• Discount la achiziţionarea produselor Fiterman Pharma de pe shop online https://shopfiterman.ro/
• Lucrul într-o echipă dornică să te integrezi şi adaptezi unui domeniu concurenţial
• Mediu de lucru sănătos

Descrierea jobului

Poți realiza cu succes...
• Desfăşurarea activităţii în cadrul depozitului, în acord cu “Ghidul privind buna practică de distribuție angro ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de medicamente de uz uman”, a Sistemului de Management al Calităţii, a Procedurilor interne și a Legislației în vigoare
• Efectuarea recepţiei mărfurilor şi solutionarea proceselor verbale de neconformitate a acestora
• Gestionarea retururilor de marfă de la clienţi şi a retragerii de pe piață a produselor distribuite, întocmind toate documentele aferente procedurilor în vigoare
• Echipă cu colegii din comisia de analiză a neconformităţilor, urmărind soluţionarea acestora
• Depozitarea produselor conform statutului acordat la recepție
• Supravegherea activităţii depozitului privind recepția, depozitarea, colectarea și livrarea produselor farmaceutice
• Operarea în programul de gestiune, în limita atribuţiilor
• Efectuarea inventarului de marfă, răspunzând de acuratețea acestuia
Depozitul se află locat în Otopeni; se asigură transport sau decontarea transportului.

Perseverența, pasiunea și dedicarea sunt motoarele care ne definesc activitatea de peste 29 de ani și care, alături de principiile pe care ne-am angajat să le respectam încă de la înființare, în 1995 - CALITATE, ECHIPĂ, DEZVOLTARE – ne-au transformat în cel mai dinamic producător român din aria medicală: producător de medicamente, dispozitive medicale, suplimente alimentare, dermatocosmetice și cosmetice.

În activitatea noastră suntem mereu inspirați de pacienți pentru a crea produse inovative adecvate nevoilor acestora. Tocmai de aceea, punem întotdeauna preț pe inovație și cercetare, având o echipă formată din specialiști în farmacie, medicină, biochimie și bioinginerie medicală. Împreună am creat, dezvoltat și produs peste 250 de produse care acoperă peste 20 arii terapeutice.

Iar povestea noastră nu are sfarșit. Pentru că viitorul ne va ține permanent conectați la ultimele tendințe din domeniul farmaceutic și medical pentru a oferi pacienților noștri cele mai bune soluții terapeutice.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024