Companie nouฤƒ? Primeศ™ti un ย  Anunศ› Business cu actualizare sฤƒptฤƒmรขnalฤƒ Gratuit (โ‚ฌ229)
Gratis

Farmacist/Asistent de Farmacie

FARMACIA SOMESAN SRL
1 poziศ›ie
Anunศ› รฎn curs de verificare

Candidatul Ideal

๐€๐ง๐ ๐š๐ฃ๐šฬ†๐ฆ ๐…๐€๐‘๐Œ๐€๐‚๐ˆ๐’ฬฆ๐“๐ˆ ๐’ฬฆ๐ˆ ๐€๐’๐ˆ๐’๐“๐„๐๐“ฬฆ๐ˆ ๐ƒ๐„ ๐…๐€๐‘๐Œ๐€๐‚๐ˆ๐„ ๐Ÿ‘ฉโ€โš•๏ธ

Ne extindem echipa รฎn Farmaciile Someศ™an, aศ™adar cฤƒutฤƒm colegi pasionaศ›i pentru locaศ›iile noastre, oferind: ๐Ÿ‘‡๐Ÿ˜
โœ“ Un pachet salarial cu care te vei simศ›i apreciat si preศ›uit;
โœ“ Mediu de lucru centrat pe dezvoltare ศ™i lucru รฎn echipฤƒ;
โœ“ Numeroase beneficii atractive.

๐ˆ๐ฆ๐ฉ๐จ๐ซ๐ญ๐š๐ง๐ญโ—
Ca sฤƒ ocupi postul de asistent de farmacie, e necesar sฤƒ fii absolvent al ศ™colii postliceale de asistent de farmacie.

Descrierea jobului

ศ˜i tu vrei sฤƒ faci parte din echipa Someศ™an? Contacteazฤƒ-ne la ๐Ÿ“ฑ 0724 650 009 sau trimite-ne CV-ul tฤƒu pe ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂adresa de email: ancamariazanc@yahoo.com

BENEFICII:
  • Salariu brut farmacist 9000 lei
  • Salariu brut asistent 7000
  • Tichete de masa
  • Bonusuri din vanzari .

#farmaciilesomesan #farmacie #farmaciebaiamare #baiamare #angajam #farmacist #asistentdefarmacie #locdemunca #job

Suntem o companie cu vechime de peste 25 de ani, prospera si in plina dezvoltare. Avem momenta 6 farmacii deschise pe raza orasului Baia Mare.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expirฤƒ 3 Nov. 2024