Gratis

Expert - procese de livrare

SC ZES ZOLLNER ELECTRONIC SRL

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare
Experiență relevantă în logistică externă
Limba engleză la nivel avansat
Cunoașterea pachetului MS Office la nivel avansat
Cunoștințe de SAP – constituie avantaj
Capacitate de organizare și planificare

Descrierea jobului

Se asigură de buna respectare a proceselor de expediere a mărfii finite.
Elaborează propuneri de optimizare a proceselor de expediție ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂marfă.
Participă la învățarea, formarea și dezvoltarea utilizatorilor procesului de expediție marfă.
Verifică respectarea indicatorilor de proces și face acțiuni corective în cazul unor abateri de la proces.
Elaborează tabele, evaluări, statistici și prezentări în domeniul de activitate

Beneficii:
Cursuri de perfecționare
Sistem de școlarizare de tip e-learning
Platforma LinkedIn-Learning unde poți accesa mii de cursuri
Evenimente dedicate angajaților și prime de aniversare
Program de lucru flexibil
Al 13-lea salariu
Reduceri la parteneri

De la înființarea sa în 1965, afacerea de familie s-a dezvoltat într-un grup internațional de companii. În 24 de locații din întreaga lume, peste 13.000 de angajați contribuie la succesul nostru. Datorită angajamentului și spiritului inovator al echipei noastre, Zollner Elektronik AG s-a impus ca numărul 1 în Europa în domeniul serviciilor de producție de electronice (EMS) și printre primii 15 furnizori de servicii EMS din întreaga lume.

De la sisteme de încărcare inductivă pentru mașini electrice la centrale solare de hidrogen și sisteme de asistență cardiacă - în calitate de furnizor de servicii electronice și mecatronice, sprijinim clienții din diverse industrii pentru a transforma ideile în succese. Ceea ce ne unește întotdeauna: inovația, performanța, încrederea și diversitatea. Bine ați venit la Zollner!
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024