Gratis

Expert ofertare/decontare

ACT CONSTRUCT MANAGEMENT SRL

Candidatul Ideal

- studii superioare tehnice, profil constructii/instalatii;
- experienta minim 2-3 ani de ofertare in lucrarile ce vizeaza constructii civile si industriale;
- bune cunostinte de utilizare program de devize (Windev, Edevize) si Microsoft Office;
- experienta in decontarea situatiilor de lucrari;
- are cunostinte temeinice in domeniul constructiilor;
- persoana dinamica, flexibila, activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate;
- capacitate de analiza si sinteza;
- spirit de echipa si abilitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- analizarea documentatiei proiectelor in vederea intocmirii ofertelor;
- verificarea si corelarea specificatiilor tehnice ale proiectului cu listele de cantitati ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si planse;
- intocmire calcule, devize, dosare de prezentare pentru cerintele din oferta;
- intocmire oferta tehnica: metodologie de executie, grafic Gantt, organizare de santier, resurse - cu esalonare, organigrama, responsabilitati personal implicat in executia lucrarilor, plan management de trafic, etc. - constituie un avantaj;
- intocmire situatii de lucrari executate;
- participarea la intocmirea ofertelor si a documentatiei tehnice pentru licitatii;
- emiterea cererilor de oferta catre furnizori/subantreprenori, compararea ofertelor de pret;
- participarea impreuna cu echipa la finalizarea documentatiei pentru licitatie si predarea acesteia pentru incarcare in SEAP;

Suntem o companie cu personal tanar, 100% romaneasca, specializata in domeniul constructiilor civile si industriale. Activam din anul 2013 si in prezent suntem in plina ascensiune pe piata din Romania.

Puncte forte:
- pachet salarial atractiv;
- personal propriu calificat;
- seriozitate si performanta fata de beneficiarii nostri;
- calitatea serviciilor oferite
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024