Gratis

Expert achizitii publice

EDU APPS SRL

Candidatul Ideal

  • studii superioare:
  • experienta in domeniul achizitilor publice/licitatii de minim 2 ani
  • expertiză în domeniul legislatiei nationale aplicabila in domeniul achizitiilor publice
  • utilizarea Sistemului Electronic de Achiziții Publice SEAP
  • abilitati de utilizare platforme software colaborative: Google Workspace sau Microsoft Office cu accent pe programe de editare documente și calcul tabelar
  • abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limita
  • abilitati organizatorice
  • abilitati avansate de comunicare si negocierea situatiilor problematice.
  • putere de decizie, asumare de responsabilitati
  • deținerea unui certificat de expert achiziții publice constituie avantaj
  • experiența în achiziții IT constituie un avantaj
  • limba engleza: nivel mediu

Descrierea jobului

  • identifica anunturile publicate pe Website-urile oficiale (ex:SEAP, ocazional doar TED) privitoare la contractele de achizitii publice specifice firmei.
  • procura ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈documentatia de atribuire de la autoritatile contractante.
  • analizeaza si clarifica conditiile de participare la procedura de achizitie.
  • intocmeste documentatia ceruta prin caietul de sarcini, fisa de date etc.
  • completeaza formularele aferente licitatiei, redacteaza oferta.
  • intocmeste si verifica dosarul administrativ al licitatiei publice.
  • monitorizează statusul procedurilor de achiziție în curs la care a participat compania
  • elaboreaza raspunsuri la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante.
  • întocmește, depune și urmărește eventualele contestații la documentațiile de atribuire sau la comunicările autorității contractante;
  • intocmeste dosarul procedurii de achizitie publica.
  • urmareste modificarile legislative privind achizitiile publice si informeaza conducerea companiei si celelalte departamente despre acestea

SE OFERA:

  • salariu și comision motivant (5000 RON Net + comision)
  • mediu de lucru relaxat
  • posibilitate telemuncă

Edu Apps este un start-up fondat în anul 2011 care activeză în domeniul educației. Misiunea noastră este ca împreună cu profesorii, specialiștii în educație și decidenții din sistemul educațional din România să îmbunătățim calitatea educației pentru a deschide copiilor și tinerilor, adulții de mâine, calea spre un viitor mai bun. Edu Apps este cel mai mare partener educațional pentru Google și Microsoft și oferim alături de aceștia cele mai bune servicii educaționale, precum și dispozitive produse pentru lucrul la clasă.
Edu Apps este principalul partener al instituțiilor de învățământ din România în ceea ce privește digitalizarea și dotarea școlilor, incluzând suport și formare profesionala.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024