Gratis

Expert Achizitii Publice

Electroglobal SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificari:
  • Experienta de lucru cu licitatii publice si in utilizarea platformei SICAP;
  • Cunostinte in domeniul achizitiilor publice;
  • Cunostinte avansate de operare PC si utilizare a pachetului Microsoft Office;
  • Orientare spre rezultat si bune abilitati de organizare a responsabilitatilor;
Avantaje:
  • Absolvirea cursului de expert achizitii publice;
  • Finalizarea studiilor superioare pe un profil tehnic;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Monitorizarea zilnica a platformei SICAP si selectarea licitatiilor publice de interes pentru companie;
  • Mentinerea actualizata a catalogului de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀produse in platforma SICAP;
  • Actualizarea informatiilor si imbunatatirea continua a cunostintelor in domeniul achizitiilor publice, cunoasterea legislatiei specifice;
  • Elaborarea documentatiilor pentru licitatii si incarcarea acestora pe platforma;
  • Urmarirea ofertelor depuse pe SICAP;

Informații adiționale

Beneficii:
  • Bonusuri anuale de performanta;
  • Bonuri de masa in valoare de 40 de lei/zi;
  • Prime de sarbatori;
  • Training-uri de dezvoltare profesionala;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Discount la asigurarea de sanatate privata (Allianz Tiriac);

Electroglobal este unul dintre liderii nationali in domeniul solutiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizari industriale, actionari electrice si sisteme de iluminat.

Scopul nostru este sa oferim solutii pentru eficientizare energetica si imbunatatirea productivitatii, propunand solutii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare sa se transforme intr-un parteneriat de lunga durata.

Avand experienta indelungata si capabilitati variate in domeniu, beneficiind de sustinerea unor producatori de renume mondiali, venim in sprijinul industriei romanesti cu:

  • Echipamente si materiale electrice;
  • Servicii de complexitate ridicata, precum: Consultanta pentru definirea unui sistem nou sau modernizarea celui existent; Proiectare electrica, luminotehnica si de automatizare; Dezvoltare software pentru actionari si automatizari; Asistenta tehnica la montaj; Punerea in functiune a echipamentelor furnizate; Uzinare tablouri electrice.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024