Gratis

Expeditor marfa / Dispecer

MTC MONDO TRANS COMPANY SRL

Candidatul Ideal

Expeditor international / intern de marfuri / Freight forwarder / Dispatcher

Cerinte
  • cunostinte operare PC (obligatoriu MS Office);
  • bune cunostinte de limba engleza (cunoasterea unei alte limbi de circulatie internationala constituie avantaj);
  • aptitudini de negociere;
  • abilitati foarte bune de comunicare si exprimare;
  • initiativa, dinamism.
  • studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

  • negocierea si transmiterea comenzilor de transport;
  • urmarirea indeaproape a realizarii transportului si acuratetea intocmirii actelor;
  • mentinerea unei bune relatii ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu clientii;
  • mentinerea si imbunatatirea permanenta a bazelor de date;

Oferta (bonusuri, beneficii)
  • pachet salarial fix + tichete de masa + comision;
  • oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei echipe de vanzari tinere si dinamice.

MTC Mondo Trans Company este o societate cu capital integral privat care are ca obiect de activitate transportul si expeditia interna si internationala de marfuri in regim TIR.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024