Gratis

Evaluator electronice (telefoane, tablete, laptop-uri)

BSG Amanet & Exchange
2 poziții

Candidatul Ideal

Iti doresti sa ai ocazia de a testa ultimele modele de telefoane, laptop-uri, tablete sau alte gadgeturi?

Ti-ar placea sa-ti transformi pasiunea pentru tehnologie in activitate la locul de munca?

Daca raspunsul este afirmativ, iar tu esti o persoana dornica sa invete, atunci locul tau este in echipa de evaluatori electronice la BSG Amanet & Exchange.

Descrierea jobului

Lucrand in cadrul echipei de evaluatori electronice:
- vei invata sa evaluezi starea produselor electronice si sa identifici problemele tehnice ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀ale acestora;
- te vei bucura de testarea unei game variate de produse electronice;
- vei fi la curent cu specificatiile produselor nou aparute si vei avea ocazia sa le testezi;
- vei reusi sa faci diferenta intre un produs original si unul contrafacut;
- vei avea posibilitatea sa cunosti valoarea de piata a unei game variate de produse electronice;

In cadrul companiei vei fi apreciat si vei beneficia de:
- contract de munca pe perioada nedeterminata cu norma intreaga;
- perioada de formare la angajare si training-uri periodice in domeniu;
- salariu + tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare din luna (valoarea unui tichet de masa este de 40 lei);
- bonusari periodice corelate cu performanta obtinuta;
- prima de Paste, Craciun si de 8 Martie;
- preturi si comisioane speciale la serviciile companiei;
- concediu de odihna suplimentar in functie de vechimea in companie;
- prima de recomandare daca iti aduci prietenii in echipa;
- majorari salariale periodice corelate cu vechime si rezultatele evaluarii.

BSG Amanet & Exchange este cea mai extinsa retea de case de amanet si schimb valutar din Romania*, avand peste 190 de agentii in 34 de judete. Serviciile oferite clientilor sunt amanet si vanzare bijuterii din aur si argint, amanet si vanzare produse electronice si autoturisme, schimb valutar si transfer de bani prin Western Union.

La BSG Amanet & Exchange se pune accent pe dezvoltarea angajatilor, acestia avand oportunitatea continua de a avansa. Datorita accentului pus pe dezvoltarea si motivarea angajatilor, suntem reteaua de case de amanet din Romania cu cei mai multi specialisti*, avand o echipa de peste 700 angajati. Activitatea din agentii se desfasoara in caserii blindate, respectand normele legale privind securitatea angajatilor si a clientilor.

Fii alaturi de cea mai mare rețea de case de amanet si schimb valutar din Romania!

Pentru mai multe detalii despre activitatea noastra accesati www.amanet.ro

*Conform audit Keysfin efectuat pe baza datelor financiare publice, valabile la 31.12.2022.
Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024