Gratis

ELECTRONIST

MATE FIN SRL

Candidatul Ideal

- Calificare: electronica / electronica industriala / automatica / inginerie
- Studii superioare constituie un avantaj
- Cunostinte de limba Engleza
- Citirea / interpretarea schemelor electronice si de automatizare
- Cunostinte de utilizare PC
- Capacitatea de initiativa
- Persoana disciplinata, ordonata
- Constituie un avantaj permis conducere Auto categoria B

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Activitati de service și troubleshooting echipamente electrice si electronice
- Punere in functiune echipamente electrice si electronice
- ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Completare documente de lucru curente
- Deplasari in Europa/SUA pentru training-uri

BENEFICII ACORDATE:
- Salariu
- Prime de Sarbatori
- Tichete de masa
- Telefon mobil

MATE-FIN srl este o companie privata, infiintata in anul 1992, acreditata si autorizata pentru activitati specifice si servicii in domeniul nuclear.

MATE-FIN are relatii de colaborare la nivel mondial cu firme reprezentative din industria nucleara. Personalul MATE-FIN participa frecvent la congrese si intalniri de lucru in domeniul nuclear in tara si pe plan international.

In peste treizeci si doi de ani MATE-FIN a derulat cu succes proiecte de inalta tehnologie in zona tehnicilor si tehnologiilor nucleare in domenii de activitate ca industrie, cercetare, medicina, invatamant si mediu.

Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024