Gratis

Electromecanic utilaje

TTA Utilaje Industriale
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii medii sau superioare în domeniul tehnic (electromecanică, electrotehnică, mecanică).
  • Experiență de minimum 2 ani în domeniul întreținerii și reparației utilajelor industriale.
  • Cunoștințe solide de electricitate, mecanică și hidraulică.
  • Capacitatea de a interpreta scheme electrice și hidraulice.
  • Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Disponibilitate pentru intervenții în țară.
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Efectuarea mentenanței preventive și corective a utilajelor (platforme pentru lucru la inaltime).
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electromecanice.
  • Monitorizarea performanței ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀echipamentelor și implementarea soluțiilor de optimizare.
  • Colaborarea cu echipa de ingineri și tehnicieni pentru îmbunătățirea și optimizarea mediului de lucru.
  • Documentarea intervențiilor și menținerea fișelor de întreținere.

Suntem o companie de top în domeniul întreținerii și reparării platformelor pentru lucru la inaltime, cu o experiență vastă de 18 ani in domeniu și o echipă de profesioniști dedicați. Căutăm să ne extindem echipa cu un electromecanic talentat și pasionat.

TTA Utilaje Industriale SRL comercializează platforme și nacele pentru lucru la inălțime pentru orice aplicație, în domeniile industrial și civil, acordând o deosebită atenție elementelor de siguranță și nivel tehnologic ale acestora. Oferim o gamă completă de servicii, printre care: vânzări/ închirieri platforme pentru lucru la înălțime, asistență în garanție și post-garanție, piese de schimb, service.

Pentru mai multe detalii va rugam consultati www.tta.ro

Punct de lucru: Str. Caminului nr. 82, Sat Manolache, comuna Glina, Jud Ilfov
Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024