Gratis

Electrician/ Tehnician sisteme securitate/Curenti slabi

AUSTING
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam Tehnicieni sisteme de securitate curenti slabi/Electricieni cu experienta pe curenti slabi
Pentru a te alatura echipei noastre trebuie sa ︉︌︀︇︆︊︈︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ai:
- studii medii de profil electric, electrotehnic si/sau automatizări;
- experienţă in reţelistică: cablare structurata pe joasa tensiune si curenti slabi, conectare echipamente;
- constituie un avantaj autorizatia ANRE si certificat de tehnician in sisteme de securitate
- cunostinte operare PC - nivel mediu – avansat;
- disponibilitate pentru deplasări;permisul de conducere cat B constituie un avantaj
- spirit de echipă;

Descrierea jobului

Ce e de facut? Ce trebuie facut?
Pentru a te integra in echipa noastra trebuie sa stii sa:

Realizezi ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cablarea și conexiunile pentru implementarea sistemelor de securitate tehnică, conform proiect;
Sa realizezi punerea în funcțiune a sistemelor de securitate si curenți slabi (sisteme de detecție și alarmare in caz de efracție, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detecție si alarmare la incendiu, audio, videointerfonie, automatizări);
Sa configurezi software pentru echipamentele instalate, asigurand calitatea lucrarilor specifice si intervine operativ pentru rezolvare incidente la solicitarea sefului de echipa;
Sa Completezi procese verbale si/sau fisele de interventie pentru mentenanta generala preventiva si corectiva si service.

Oferim:
Salariu motivant corelat cu nivelul de cunostinte,
Bonusuri in functie de performanta si rezultate;
Contract de munca pe durata nedeterminata de la data angajarii;
Dezvoltare profesionala prin participare la traininguri de specialitate; monitorizam si recompensam implicarea activa in procesul de invatare a activitatilor specifice;

Descrierea companiei

www.austing.ro
Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 28 Aug. 2024