Gratis

ELECTRICIAN / TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE

IDEAL SISTEME INTEGRATE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte minime:

- Cunostinte in domeniul instalatiilor electrice si de curenti slabi – cctv, incendiu, alarma, retea voce-date
- Intelegerea planurilor, schemelor electrice;
- Seriozitate, bune abilitati de organizare si gestionare a timpului, atentie la detalii sicapacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

-Realizarea de trasee de cabluri si conexiuni conform proiectului
-Realizarea sistemelor: detectie, alarma, cctv, incendiu, alarma, interfonie, automatizari porti etc.
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄-Montaj echipamente
-Realizarea conexiunilor si punerea in functiune
-Raspunderea si asumarea executiei pentru calitatea lucrarilor.
Se ofera CIM pe perioada nedeterminta, salariu atractiv in functie de experienta avuta,
-Oferim cursuri de pregatire profesionala, pregatire de specialitate in cadrulfirmei, si la firme de pregatire profesionala
-Dezvoltare continua, mediul de lucru prietenos si colegial. Posibilitatea de avansare rapida, salariu este negociabil.

Societatea are ca obiect principal de activitate lucrarile de instalatii electrice, detine o vechime considerabila pe piata romaneasca si deasemenea un portofoliu de clienti destul de important. Siguranta, intimitatea fac parte din nevoile primordiale ale naturii umane. Intr-o lume in care infractionalitatea a crescut de la an la an a fi prevazator inseamna a fi pregatit sa oferi tie, familiei tale, casei tale si afacerii pe care o conduci un plus de liniste si confort. In acest sens instalarea unui sistem de alarma este poate cea mai buna alegere.

Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 24 Oct. 2024