Gratis

Electrician/ tehnician service

TOYA ROMANIA SA

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA NOUL COLEG:
- sa aiba ATESTAT DE Electrician (conditie obligatorie) ;
- experienta minim 1 ︂︌︈︁︋︃︀︆​︂︆︄︄​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎an (conditie obligatorie);
- seriozitate si punctualitate ;
- sa fie o persoana organizata si atenta la detalii ;
- sa fie dinamica si cu spirit dе echipa;

Descrierea jobului

Reparatia sculelor de mana electrice si cu acumulatori ( bormasini, rotopercutoare, roboti de incarcare baterii, autofiletante , masini carotat, polizoare ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄unghiulare, compresoare )
Completarea certificatelor de garantie
Receptia produselor defecte ( descarcare si verificarea acestora in cf cu actele atasate ) ( daca este cazul)
Ambalarea produselor reparate si pregatirea de livrare
Reparatia sculelor pneumatice / hidraulice ( daca este cazul )
Pregatirea produselor provenite din retururi ( daca este cazul )

Programul de lucru :
Luni- Vineri: 08:00 – 16:30 (pauza de masa 30 de minute)

Oferim :
SALARIU ATRACTIV
BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);
BONURI DE MASA (lunare/ 40 lei) ;
TRANSPORT ASIGURAT de la locul de munca si inapoi la punctul de intalnire;

VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA !

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024