Gratis

Electrician tablotier

Chrome Tehnic S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te pricepi la executia de tablouri electrice? Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica in care sa te dezvolti, aplica pentru acest job pentru a fi colegi.

Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numerele de telefon: 0754 292 523 si 0754 585 733.

Descrierea jobului

Cerinte minime:
  • Sa stie sa citeasca schemele electrice si sa cableze in conformitate cu schemele;
  • Experienta anterioara in realizarea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂tablourilor electrice;
  • Cunoasterea sistemelor de asamblare xEnergy, Prisma poate reprezenta un avantaj;
  • Studiile tehnice pot reprezenta un avantaj (electric, electromecanic, electrotehnic);

Care sunt responsabilitatile tale?
  • Realizarea tablourilor electrice conform schemei multifilare si/sau a documentatiei de executie sub indrumarea inginerilor;

Beneficii
  • Salariu variabil in functie de experienta in domeniu;
  • Bonus functie de performante;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare transport/transport decontat;
  • Prima de Paste / Prima de Craciun;
  • Contract de munca nedeterminat;
  • Intergrare intr-o echipa cu experienta vasta in domeniul electric;
Pentru informatii suplimentare, ne puteti contacta la numarul: 0754 292 523 si 0754 585 733

Te asteptam la Chrome Tehnic!

Societatea Chrome Tehnic este o firma cu capital romanesc, cu spirit tanar care are ca domeniu de activitate proiectarea si executia tablourilor electrice de joasa tensiune.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024