Gratis

Electrician (Tablotier)

S.C. VOLTA GRUP S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinte:
Certificare profil electric
Cunoștinte privind aparatele și echipamentele utilizate pentru tablouri electrice de joasă și medie tensiune
Abilități de citire și înțelegere a schemelor electrice
Cunoștințe privind standardul național de tablouri electrice
Capacitate de organizare și planificare, seriozitate și responsabilitate
Abilitați tehnice și îndemânare practică
Experiență în activitatea de tablotier de minim 1 an sau cunostinte si aptitudini care sa sustina asimiliarea informatiilor precum si formarea tehnica pe postul de tablotier.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Asamblarea și echiparea tablourilor electrice conform documentației tehnice
Testarea funcționalității tablourilor electrice
Cablarea, montarea componentelor tabloului electric, etichetarea și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀verificarea funcționalității acestuia în conformitate cu schema electrică

Condiții:
Salariu motivant
Tichete de masa 40 ron/zi
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de munca: de luni pana vineri: 08:00 – 17:00

Volta Grup SRL activeaza din anul 2008 in domeniul echipamentelor electrice, in gasirea de solutii pentru managementul cablurilor, distributia energiei, comanda si control, prize si intrerupatoare, solutii profesioniste pentru protectie la trasnet.
Ne-am extins printr-o retea de showroom-uri in care prezentam si comercializam o gama diversificata de corpuri de iluminat si solutii pentru casa inteligenta
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024