Gratis

Electrician Statii de Incarcare si Panouri Fotovoltaice

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii finalizate cu diploma de electrician.
  • Experienta anterioara in instalarea si service-ul statiilor de incarcare sau panouri fotovoltaice.
  • Abilitati solide in interpretarea si intelegerea schemelor electrice si specificatiilor tehnice.
  • Capacitate dovedita de rezolvare a problemelor si atentie la detalii.
  • Abilitatea de a lucra atat independent, cat si in echipa.
  • Posedarea permisului de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Instalarea si punerea in functiune a statiilor de incarcare si a panourilor fotovoltaice conform standardelor si reglementarilor in vigoare.
  • Realizarea interventiilor de service si mentenanta sistemelor fotovoltaice existente.
  • Identificarea si remedierea defectiunilor tehnice in mod eficient.
  • Colaborarea stransa cu echipa tehnica pentru asigurarea functionarii optime a instalatiilor.
Oferim:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu in plina dezvoltare, cu perspective de crestere profesionala.
  • Training-uri si cursuri de specializare pentru dezvoltarea continua a abilitatilor.
  • Salariu competitiv corelat cu experienta anterioara.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.