Gratis

Electrician si ajutor de electrician

TOP AMCOR INVEST SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa stie sa faca instalatia electrica de interior la apartamente, case, vile (adica taiat si spart pereti, montare doze de aparat si doze de legatura, montare tablou electric, tras conductoare prin tub, efectuat legaturi electrice si verificari).

Descrierea jobului

Executia de instalatii electrice pentru case, vile, spatii comerciale, cladiri de birouri, etc... Salariul este intre 4000 si 8000 de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄lei. Se asigura abonament RATB.

Societatea Top Amcor Invest este o societate de constuctii si instalatii care-si desfasoara activitatea preponderent in Bucuresti si Ilfov.
Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024