Gratis

Electrician PRAM

SOCIETATEA PENTRU SERVICII DE MENTENANTA A RETELEI ELECTRICE DE TRANSPORT SMART S.A.

Candidatul Ideal

- Adeverinte de atestare a calitatii de electrician ;
- Cunostinte in domeniul electric (teoretice si practice) ;
- Experienta minima si aptitudini in domeniul electric ;
- Domiciliu in Galati sau Braila .

Descrierea jobului

- Lucrari de pram, circuite secundare, in statiile electrice de transformare ale Transelectrica SA ;
- Salariu lunar garantat pe ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄toata durata anului, bonuri de masa, vouchere de vacanta, spor pentru lucru la inaltime, plata consemnului, plata pentru a doua meserie(electrician-sofer) si alte facilitati.

SMART SA, se ocupa de mentenanta retelei electrice de transport, fiind filiala CNTEE Transelectrica SA.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024