Gratis

Electrician Mentenanta ( Militari, Preciziei)

Genesis FM SRL

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Calificare tehnica: electrician / electromecanic;
  • Experienta semnificativa in mentenanta tehnica preventiva pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);
  • Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;
  • Mobilitate si disponibilitate de a participa la interventii in caz de avarii;
  • Disponibilitate pentru program de mentenanta (program in ture 12/24 - 12/48 si ture de zi 8h/zi).

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarea Responsabilului Tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;
  • Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic).

Oferim:
  • Salariu atractiv;
  • Bonus lunar de activitate;
  • Tichete masa in valoare de 30 lei/zi;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Locatie stabila in zona Militari, (in proximitatea statiei de metrou Preciziei).

Genesis Property reprezintă un grup de firme 100% românesc, renumit în piața dezvoltării imobiliare, cu o experiență de peste 20 ani în plan local, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București: West Gate Business District (Bd. Preciziei) și Novo Park (Pipera).
Genesis Property este, de asemenea, dezvoltatorul și administratorul primului campus privat studențesc din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii, a unor spații de cazare de 4 stele – Studio One Accommodation Suites și a unei piscine exterioare (înconjurată de o pistă de alergare și rollerblading) - prima piscină amplasată în cadrul unui parc de birouri din România – Crazy Pool.

Pentru a afla mai multe despre cine suntem, vizitează-ne la:

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024