Gratis

Electrician / Lacatus

Mabec Trading
10 poziții

Candidatul Ideal

Diploma de certificare.
Persoana activa, punctuala, organizata, atenta la detalii.
Abilitati de comunicare, relationare si coordonare.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
Permis de conducere reprezinta un avantaj.
Orice nivel de experienta.

Descrierea jobului

Atributiile principale ale angajatului sunt:
Raspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in primire.
Montează ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele, şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitate a muncii, montat panouri fotovoltaice, montat structura panouri fotovoltaice etc
Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia.
Citeşte şi interpretează corect schema electrică.
Urmarea instructiunilor sefului de santier.

Beneficii:
Salariul aferent postului platit intotdeauna la timp.
Orele suplimentare platite confom legii.
Contract de munca pe perioada nedeterminata.
Bonusuri in functie de performanta.
Reevaluare a salariului in functie de performanta.

Suntem o companie romanesca cu o vasta experienta, care functioneza din 2006 pe piata energetica europeana. Suntem specializati in realizarea de sisteme electrice civile/industrial si, de asemenea, in domeniul energiei regenerabile. Scopul nostru este de a însoți investitorii de pe piață energetică românească, sprijinindu-i în toate etapele de dezvoltare ale proiectului, propunându-le soluții inovatoare. Serviciile oferite de către MABEC Trading S.R.L. includ consultanță, proiectarea, furnizarea și întreţinerea sistemelor pentru producerea energiei regenerabile de uz casnic și industrial.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024