Gratis

Electrician intretinere si reparatii

MECHROM INDUSTRY S.R.L

Candidatul Ideal

Cunostinte de baza: electrotehnica; masini electrice automatizate; retele electrice joasa si medie tensiune;
Studii medii, minim 10 clase cu diploma in domeniul electric;
Experienta dovedita in zona industriala minim 3 ani;

Descrierea jobului

Cunostinte legate de tablouri electrice, utilaje si echipamente industriale;
Cunostinte legate de citirea si interpretarea schemelor electrice;
Gândire critică excelentă ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄și capacitate de rezolvare a problemelor;
Autorizatie Anre reprezinta un avantaj;
Stare fizica foarte buna, apt pentru lucrul la inaltime.
Respecta cu strictete normele de protectie a muncii si standardele de calitate din cadrul societatii,
Urmareste, aplica si respecta cu strictete planul de mentenanta preventiva pus la dispozitie in cadrul departamentului,
Da curs cu prioritate interventiilor din mentenanta curativa, diagnosticand sistemele, aparatele si componentele cu functionare defectuasa.
Instaleaza echipamentele relocate sau noi.

Beneficii:
Pachet salarial motivant in functie de experienta in domeniu ;
Tichete de masa 40 lei/ziua lucrata;
Tichete cadou : Craciun; Paste;8 Martie si 1 Iunie ;
Plata ore suplimentare 200%;
Plata ore noapte 25%;
Prima de prezenta si stabilitate;
Prima anuala;
Transport gratuit pe trasee definite;
Minim 25 zile de concediu de odihna .

Mechrom Industry se ocupa cu fabricarea de componente pentru biciclete
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 24 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024