Gratis

Electrician intretinere si reparatii - Bucuresti

Vel Pitar

Candidatul Ideal

Ce te recomandă:
  • Studii - studii medii/şcoală profesională profil electric/electrotehnic
  • Curs de calificare profil electric/electrotehnic
  • Experienƫă în întreƫinerea utilajelor/instalaƫiilor electrice şi automatizări industriale, constituie avantaj experinƫa în industria alimentară
  • Experienƫă în citirea şi înƫelegerea schemelor electrice
  • Capacitate de organizare şi planificare, abilităƫi de lucru în echipă
  • Capabil să lucreze în situații de intervenție sub presiunea timpului
  • Disponibilitate pentru în 3 schimburi

Descrierea jobului

Ce responsabilităƫi vei avea:
  • Vei aplica procedurile de întreținere preventivă şi inspecƫie a utilajelor/instalaƫiilor
  • Vei răspunde de buna funcƫionare ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃a utilajelor din punct de vedere electric
  • Vei efectua intervenƫiile corective asupra utilajelor/instalaƫiilor
  • Vei înlătura toate defecƫiunile apărute în funcƫionarea utilajelor/instalaƫiilor
  • Vei efectua lucrările de întreƫinere şi reparație ale utilajelor/instalaƫiilor în conformitate cu instrucƫiunile/procedurile de lucru, asigurand respectarea standardelor de calitate
  • Vei efectua înregistrări în fişele de monitorizare

Ce îți oferim noi:
  • Contract de muncă pe perioada nedeterminată
  • Tichete de masă – valoare 35 ron/zi
  • Concediu de odihnă (min 21 zile - max 25 zile) în funcție de vechimea totală în muncă
  • Ajutoare financiare acordate pentru evenimente deosebite
  • Transport decontat integral (bilete/abonamente)
  • Sporuri: spor de ore suplimentare (200%), spor de noapte (25%), spor de weekend/spor de sarbătoare legală
  • Alte beneficii conform politicii salariale

Grupo Bimbo este cel mai mare grup de baking din lume, prezent in 35 de tari. Cu peste 150,000 de oameni parte din echipele companiei, in jurul lumii, si 234 de unitati de productie, scopul Grupo Bimbo este acela de a "hrani o lume mai buna" prin produse nutritive si delicioase. Printre cele mai puternice branduri care fac parte din portofoliul romanesc al grupului se numara: Vel Pitar, Trei Brutari, French Toast, Grau Intreg, Chef Gourmand 7 Seminte, Domneasca, Boiereasca, Postavaru, Poieni, TAKIS.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024