Gratis

Electrician intretinere instalatii de ridicat

SMART CRANE DESIGN TM S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa prezinte seriozitate, sa fie dornic de a lucra, sa fie punctual. ︀︇︌︍︁︆︁︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎

Descrierea jobului

DESCRIERE POST:
• Realizarea unor lucrari complexe de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀in scopul prevenirii defectiunilor de natura electrica.
• Executarea unor lucrari de reparatii la instalatiile electrice ale utilajelor si instalatiilor tehnologice
Efectueaza lucrari de intretinere, reparatii si inlocuire la instalatii de complexitate medie din firma conform procedurilor specifice de lucru si in conditii de siguranta.
• Executa lucrari de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice.
• Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal.

SMART CRANE DESIGN TM SRL este o companie romana cu capital privat, specializata in proiectarea si fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice.
Publicat 10 Oct. 2024 Reactualizat 10 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024