Gratis

Electrician in constructii

Anghelescu Cristina-daniela Persoană Fizică Autorizată
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana cu foarte bune cunostinte de electrica;
  • atestat ANRE II A si II B real avantaj;
  • Experienta ca electrician in constructii;
  • Permis conducere cat. B;
  • disponibilitate de lucru la inaltime;
  • capacitate de coordonare echipe- real avantaj.

Descrierea jobului

ANGAJAM ELECTRICIAN IN CONSTRUCTII

Daca nu mai vrei sa fii plecat in delegatii, dar sa-ti faci in continuare meseria, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄atunci noi iti oferim aceasta sansa.
Daca electrica etse pasiunea ta si daca doresti sa te dezvolti si impreuna sa construim lucruri frumoase, atunci hai sa ne cunoastem.

CERINTE:
  • studii medii de profil/ calificare;
  • autorizatie ANRE IIA si II B- real avantaj;
  • experienta pe zona de coordonare- real avantaj;
  • experienta pe zona de electrician in constructii- minim 1 an;
  • permis de conducere cat. B;
  • persoana implicata, de4dicata si care doreste sa evolueze.
OFERIM:
  • contract de munca perioada nedeterminata;
  • salariul intre 5000- 10.000 RON/ net;
  • bonuri de masa 25RON/zi;
  • bonus de performanta.

Companie romaneasca care se ocupa de sisteme de instalații electrice și automatizări, cablare structurată, date-voce, videointerfonie și confecționează tablouri electrice și de automatizări. În plus, firma oferă soluții de casă inteligentă și BMS, dar și soluții de protecție la trăsnet pentru domeniul rezidențial, hotelier, office și industrial.

Compania a luat naștere în anul 2012 din dorința de a fi întotdeauna aproape de nevoile clientului, de a iniția și menține relații de durată, bazate pe corectitudine, promptitudine și profesionalism. Mai mult, aceasta prezintă întotdeauna soluții pliate pe nevoile clientului, la un raport excelent calitate-preț.
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 24 Sept. 2024 Expiră 1 Oct. 2024