Gratis

Electrician - dep. administrativ

INTRAROM S.A.

Candidatul Ideal

  • studii medii de specialitate;
  • diploma de calificare ca electrician;
  • experienta – minim 3 ani;
  • carnet de conducere cat. B ︇︊︆︎︊︀︍︆​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎cu vechimea de min. 1 an;
  • cunostinte de lucru cu instalatii electrice si ideal instalatii sanitare, clima, ventilatie, aer sub presiune, vacuum, surse neintreruptibile, generatoare, etc.;
  • disponibilitate de absolvire cursuri de calificare (ex.: fochist);
  • disponibilitate de lucru in program prelungit doar cand este necesar si pe baza de programare (inclusiv weekend) platit corespunzator prevederilor legale;

Descrierea jobului

Intretine instalatiile electrice de iluminat si forta si executa noile lucrari ce apar pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
  • Intretine instalatiile de ventilare si climatizare si executa noile lucrari ce apar pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
  • Intretine instalatiile de automatizare a instalatiilor de climatizare si executa noile lucrari ce apar pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
  • Intretine instalatiile de aer comprimat tehnologic si vacuum si executa noile lucrari ce apar pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
  • Intretine instalatiile de detectie si stingere a incendiilor.
  • Intretine instalatiile sanitare.
  • Intervine si ia masurile corespunzatoare in caz de avarii.

INTRAROM este o companie privata prezenta pe piata din Romania de 30 de ani. Este cea mai mare subsidiara a grupului de companii INTRACOM Telecom, cu o experienta de peste 45 de ani in piata de profil.

Principalul pilon al evolutiei Intrarom a fost sustinut de permanenta sa orientare catre piata, concentrându-se proactiv pe adoptarea de noi tehnologii in linie cu dinamica industriei. Portofoliul Intrarom cuprinde:

Productie de echipament de telecomunicatii Solutii de telecomunicatii la cheie Solutii IT&C integrate pentru Sectorul Public Aplicatii customizate pentru Companii, Utilitati si Sectorul Bancar

***Inainte de a aplica, va rugam sa consultati politica Intrarom privind protectia datelor personale la: http://www.intrarom.ro/en/career/career_Applicant_Privacy_Policy.htm

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024