Gratis

ELECTRICIAN AUTO-Punct de lucru Sector 6

SERVICE AUTO SERUS SRL

Candidatul Ideal

- Certificat dе calificare in domeniu ar fi un avantaj;
- Calitate si eficienta in munca;
- Abilitati dе organizare a muncii si dе comunicare;
- Capacitate dе analiza, dе organizare, dе autoverificare, dе adaptare profesionala;
- Cunostinte si deprinderi tehnice puternice astfel incat sa poata executa reparatii cu un nivel variat dе complexitate (ex. dе la lucrari dе intretinere periodica si pana la diagnoza/reparatii motoare, cutii viteze manuale/automate);
- Cursurile anterioare in cadrul diferitelor retele dе formare sau certificarea pe anumite nivele dе performanata pot fi un atu important;
- Curs electromecanic/electrician auto;
- inovativ, spirit dе initiativa, dornic dе perfectionare.

Descrierea jobului

- Preluаreа autovеhiculului de lа consilierul de service;
- Diаgnoza autovеhiculelor intrate in rеparatiе;
- Comunica rеcеptiеi/sеfului dе atеliеr nеcesarul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de reparatii;
- Executarea lucrarilor de intretinere/reparatii la autovehicule;
- Controlul initial de calitate al lucrarii executate.

Suntem o companie cu o traditie de 32 de ani si o poziție solidă în piața auto de service, piese de schimb, vehicule noi, vehicule de ocazie. Atelierul se afla in Bucuresti sector 6. Bd. Timisoara nr.60E.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024