Gratis

Electrcian

Construct Nord S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Calificare în domeniul electric (diplomă sau certificat de calificare);
  • Experiență de minimum 2 ani în domeniul electric;
  • Cunoștințe solide despre normele de siguranță și reglementările specifice;
  • Abilități de lucru în echipă și capacitatea de a respecta termenele limită;
  • Nu este necsar permis de conducere

Descrierea jobului

  • Instalarea, întreținerea și repararea instalațiilor electrice;
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electrice;
  • Asigurarea conformității cu standardele de siguranță și reglementările ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀în vigoare;
  • Citirea și interpretarea planurilor tehnice și schemelor electrice.
  • Punct de lucru Mall Moldova Iasi
  • Nu oferim bonusuri si prime de performanta
  • Oferim diurna si cazare pentru cei care au domiciliul la mai mult de 50 km distanta de punctul de lucru

Beneficii:
  • Salariu atractiv, corelat cu experiența și performanțele;
  • Bonusuri și prime de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă;
  • Mediu de lucru plăcut și echipă de profesioniști;
  • Asigurare de sănătate și alte beneficii suplimentare.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024