Gratis

Educatoare - limba germana

Grădinița ANALESIA

Candidatul Ideal

Calități/valori pe care le căutam și le așeptăm, de la viitoarea colegă: absolventă de studii ce-i conferă calificare în domeniu, pregatită profesional, serioasă, responsabil/ă, corectă, punctuală, energică, implicată, echilibrată, veselă.

Descrierea jobului

Activitati specifice fisei posului de educatoare/profesor invatamantul prescolar.

Grădinița ANALESIA, grădiniță acreditată, este situată într-o zonă specială a orasului, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄într-o vilă impunatoare cu spații generoase.
Tradiție de peste 20 de ani în furnizarea de servicii educaționale în limba germana (Programul în limba germană Kreative Erziehung), cu rezultate foarte bune la admiterea la Colegiul German Goethe.
Salariul este motivant.
Masă de prânz sau Bonuri de masă.
Vacanțe plătite: Craciun/Anul nou, Paște, Vară (6 -8 săptămâni).

ANALESIA Kindergarten este o gradiniță acreditată, cu program normal și program prelungit, care functțonează în București- Sector 1 și care are drept scop principal: Pregătirea copiilor preșcolari pentru viață și școală, concomitent cu învățarea limbii germane la nivel matern prin intermediul unor programe proprii.
Publicat 12 Aug. 2024 Reactualizat 12 Aug. 2024 Expiră 12 Sept. 2024