Gratis

Economist

CARMISTIN INTERNATIONAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent de facultate cu profil economic – avantaj;
  • Capabil să lucreze atât în echipă, cât și individual;
  • Capacitatea de asimilare a cunoștințelor noi și de implementare a informațiilor în activitatea zilnică;
  • Implicare în tot ceea ce presupune îmbunătățirea fluxului de lucru și a procedurilor interne;
  • Aptitudini concrete de lucru în sisteme ERP (avantaj Charisma);
  • Cunoștințe bune de Excel, Word, Outlook.

Descrierea jobului

  • Înregistrare facturi furnizori;
  • Emitere facturi clienți;
  • Prognoză plăți;
  • Operare avansuri de trezorerie;
  • Operare deconturi de cheltuieli;
  • Înregistrare extrase de ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄cont;
  • Operare plăți în sistemele bancare;
  • Înregistrare operațiuni în registrul de casă;
  • Înregistrare recepții materiale/animale;
  • Întocmire bonuri de consum;
  • Încadrare documente contabilizate pe venituri și cheltuieli;
  • Verificare balanță contabilă;
  • Înregistrare și evidență mijloace fixe;
  • Verificare balanță stoc;
  • Verificare jurnale de TVA;
  • Întocmire declarații fiscale.

Beneficiile tale:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă;
  • Bonusuri de performanță;
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională.

Carmistin înseamnă peste 20 ani de activitate pe piața românească. În prezent, ne ocupăm de furaje și agricultură, creșterea păsărilor și a animalelor. Lanțul de activități urmărește să acopere cât mai mult din procesul de producție și procesare de hrană.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024