Gratis

Economist - Grup Soufflet

IS SEEDS RO S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Licenţă studii economice;
  • Experienta minima de 5 ani in domeniul contabil;
  • Cunoșterea programului de contabilitate SAP;
  • Cunoştinţe avansate MS Office;
  • Persoană independentă, responsabilă, atentă la detalii, cu abilităţi dezvoltate de comunicare, orientată spre obţinerea de rezultate;
  • Capacitate de lucru în echipă. Capacitate de comunicare;
  • ​Persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă.

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
  • Intocmirea evidentei contabile sintetica si analitica, ︁prin inregistrarea in contabilitate a documentelor;
  • Achizii interne, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄intracomunitare, importuri/exporturi;
  • Trezorerie, casa, banca, deconturi lei si valuta;
  • Facturi furnizori/servicii, leasing ,diverse, etc
  • Declaratii;
  • Confirmari de sold la client / furnizori;
  • Participă ︁la procesul de închidere lunară și anuală în conformitate cu termenele interne și legale;
  • Sprijină managementul pentru auditul financiar intern / extern.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masă 40 lei/zi;
  • Decont transport;
  • asigurare privata de sanatate Allianz; asigurare de viata Allianz.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024