Gratis

Economist-Contabilitate

TRANS OVAG CONSTRUCT S.R.L.

Candidatul Ideal

- persoana organizată, cu experiență in domeniul financiar-contabil;
- cunoștințe solide de PC/Winmentor/ legislație in vigoare;
- bună cunoaștere și ︌înțelegere a proceselor legate de contabilitate;
- absolvent al Facultății de Economie și Administrarea Afacerilor, secția Contabilitate și Informatică de gestiune.

Descrierea jobului

- Înregistrarea în contabilitate a facturilor de la furnizori;
- Responsabilitate pentru operațiuni de bancă (operează extrase de cont, verifică ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀solduri, etc);
- Operare documente registru de casă;
- Înregistrare note contabile;
- Facturarea către clienții companiei;
- Asigură efectuarea la timp a înregistrărilor contabile și respectă termenele lunare de închidere din contabilitate;
- Efectuează verificări preliminare închiderilor de lună;
- Verifică jurnalele de vânzări și cumpărări;
- Arhivează documentelor financiar-contabile;
- Întocmire salarizare;
- Întocmire bilanț, balanță.

Cunoașterea programului WIN MENTOR

Descrierea companiei

Societate de construcții.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024