Gratis

Economist - Contabil

IMEX MET COLECT DEȘEURI S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- contabil full time la punctul de lucru al societății;
- bun cunoscator al softului Saga:
- studiile superioare în domeniul economic constituie un avantaj;
- experiență de minimum 2 ani în domeniul contabilității, preferabil în sectorul colectarii, reciclării deseurilor sau industriilor conexe;
- abilități de utilizare a programelor de contabilitate (specializat in Saga Soft).

Descrierea jobului

- organizarea contabilității în programul Saga Soft;
- înregistrarea și verificarea documentelor contabile (facturi, chitanțe, ordine de plată, etc.);
- ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂întocmire facturi, avize, bonuri de consum, NIR uri precum și orice alte documente necesare;
- pregătirea și gestionarea registrelor contabile.

Descrierea companiei

Firmă specializată în colectarea fierului vechi.
Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024