Gratis

Economist - contabil

SC EUROSPEED SRL

Candidatul Ideal

- Absolvent al unei forme de invatamant superior de profil economic;
​- Experienta în introducere acte financiar – contabile, in sistemul informatic integrat;
- Experienta în intocmire si verificare balanta contabila;
- Experienta în utilizarea pachetul Office (Excel, Word, Outlook);
- Capacitate ridicată de adaptarea la noile cerinte legislative privind E-Factura, E-Transport, E-TVA;
- Limba Engleza Avansat;
- Capacitate de intepretare a legislației fiscale;
- Aptitudini sociale si de lucru in echipa;
- Dorinta de afirmare;
- Experienta de lucru in aplicatia WinMentor, constituie avantaj;
- Experieță de lucru mai mare de 3 ani pe o poziție similară constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Activități financiar-contabile complexe specifice activității companiei;
- Capacitatea de a învăța legislația fiscală;
- Salariu brut 7000 - 14000 ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂ron cu posibilități de creștere în funcție de performanță și volumul de activitate la care se adaugă beneficiile suplimentare: tichete de masa, tichete cadou pentru copii și adulți si vouchere de vacanta.
- Criterii stabilire nivel salarizare: cunoșterea elementelor de natura financiar contabilă, cunoașterea activităților administrative și experiența pe o pozitie similara.

SC EUROSPEED SRL desfasoara in prezent urmatorele activitati:
- Comerț autovehicule;
- Alimentare aeronave combustibil de aviatie JET A1 si AVGAS;
- Service pentru autovehicule comerciale;
- Comerț piese si accesorii pentru autovehicule comerciale;
- Comerț cu anvelope pentru toata gama de autovehicule;
Publicat 11 Iul. 2024 Reactualizat 8 Aug. 2024 Expiră 10 Aug. 2024