Gratis

Economist/Contabil

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare în domeniul economic, specializare în contabilitate financiară (minim 3 ani de experiență);
  • Cunoștințe solide de Excel, Word, PowerPoint;
  • Cunoașterea programului Nexus reprezintă un avantaj;
  • Abilități de analiză și sinteză, competențe de comunicare și de lucru în echipă, adaptabilitate în cadrul departamentului de contabilitate;
  • Capacitate de a lua decizii și de a-și asuma responsabilită

Descrierea jobului

  • Verificarea și înregistrarea cu acuratețe a tuturor documentelor justificative necesare evidenței contabile a societății (de exemplu, facturi de achiziții, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄livrări, alte documente justificative);
  • Participarea la efectuarea inventarierii patrimoniului și valorificarea acesteia ori de câte ori este necesar;
  • Menținerea unei bune colaborări atât în cadrul departamentului, cât și cu celelalte departamente din grup.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.