Gratis

ECONOMIST / CONTABIL

AMC ACCOUNT INFO S.R.L.

Candidatul Ideal

studii superioare in domeniul economic, specializare finante-contabilitate;
experienta in contabilitate de minim 2 ani;
bune cunostiinte de operare PC (Excel, Word);
cunoasterea unui program de contabilitate avantaj (SAGA)
cunostiinte de legislatie din domeniul financiar - contabil
abilitati de organizare si planificare;
spirit analitic, lucru in echipa;
seriozitate.

Descrierea jobului

inregistrarea operatiunilor financiar-contabile si procesarea documentelor conform procedurilor interne stabilite
operare extrase cont banci
evidenta furnizori si clienti;
urmarire si ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄verificare stocuri;
inregistreaza zilnic toate tranzactiile financiare si arhiveaza in bune conditii documentele financiar-contabile;
asigurarea verificarii operatiunilor financiar-contabile inregistrate si analiza lunara a conturilor

Societate de expertiza contabila cu un divers portofoliu de clienti.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024