Gratis

Economist Contabil Senior

Cozla S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce persoana cautam? Sunteti candidatul ideal daca aveti:
- Studii superioare in domeniul economic/contabilitate;
- Cunostinte foarte bune in aplicarea legislatiei finaciar-fiscal-contabile;
- Experienta profesionala in domeniul contabil de minim 5 ani;
- Cunostinte de operare program Mentor, SAGA;
- Persoana atenta la detalii, calma, cu un grad inalt de concentrare, harnica si meticuloasa.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faceti? In postura de Economist Contabil Senior veti desfasura urmatoarele activitati:
- Verificarea zilnica a documentelor contabile ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄(facturi achizitii, bonuri fiscale, etc);
- Emiterea facturilor;
- Evidenta analitica clienti/furnizor;
- Plata furnizori, salarii (operare in Revisal constituie un plus);
- Inregistrare extrase bancare, operatiuni casa si verificarea soldurilor de casa;
- Inregistrarea deconturilor si verificarea avansurilor spre decontare;
- Inregistrarea mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar si verificarea contabila a acestora;
- Mentinerea relatiei cu administratiile fiscale si verificarea fisei pe platitor;
- Inchideri lunare, intocmirea declaratiilor si a bilantului.

Ce puteti castiga? Nivel de salarizare corespunzator postului.

Cei interesati pot depune CV-ul la urmatoarea adresa:
cozla.sa@gmail.com.

Pentru relatii suplimentare ne puteti contacta tel 0744582652.

Va multumim,

Societatea comerciala Cozla SA are ca obiect de activitate restaurante si hotel.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024