Gratis

ECONOMIST / CONTABIL SENIOR

TOTUL LANGA TINE

Candidatul Ideal

Cautam un coleg (o colega) cu potential, cu care sa putem creste impreuna. Echipa actuala este formata din 3 membri si dorim sa continuam dezvoltarea departamentul Financiar cu o persoana implicata, muncitoare, inteligenta, polivalenta, orientate spre progres si optimista. Cu siguranta vei putea invata mult de la noi, de aceea punem accent pe aceste calitati deoarece vom evolua rapid si avem nevoie de cineva care sa vrea sa faca fata oportunitatii.
Esti candidatul ideal daca ai:
- Studiile in domeniul economic/contabilitate;
- Minim 2 ani experienta in domeniu financiar-contabilitate;
- Cunostiinte medii de operare MS Office si viteza de lucru pe calculator;
- Capacitate de selecție, clasificare si interpretare a informațiilor;
- Orientare spre indentificarea de solutii si capacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Principalele activitati sunt:
- Inregistrarea in contabilitate a facturilor de achizitii, a deconturilor de cheltuieli si a extraselor bancare;
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Gestiunea si verificarea soldurilor furnizorilor;
- Realizarea de verificari si inregistrari contabile legate de inchiderea lunara;
- Asigurarea suportului in procesul de audit statutar al situatiilor financiare;
- Emiterea si gestiunea documentelor de personal;
- Calculul salariilor;
- Realizarea de diverse controale interne specifice companiei;
- Indosarierea documentelor contabile si a celor de personal;
- Gestionarea circuitului documentelor dintre punctele de lucru si departamentul Financiar;
- Realizarea de diverse raportari folosind datele financiare.

Ai oportunitatea de a te alatura unei echipe tinere si cu o dorinta puternica de a evolua. Vei primi tot suportul necesar de la managerul departamentului.
Activitatea se va desfasura la biroul de la depozitul societatii, aflat in zona Metro - Letcani - asiguram transportul cu masinile societatii.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv si majorari salariale periodice, bazate pe performanța;
- Oportunitați de dezvoltare a carierei in cadrul companiei;
- Zile de concediu suplimentare pe an in functie de vechimea in companie.

Totul Langa Tine SRL (TLT) este o companie infiintata in iulie 2019, avand in portofoliu 20 supermarket-uri deschise in judetul Iasi in 5 ani, avand ca obiectiv o crestere semnificativa a afacerii in urmatorii ani.

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024