Gratis

E-commerce Assistant

SepaIT

Candidatul Ideal

Limba engleză la nivel mediu-avansat
Înțelegerea comertului online și a experienței utilizatorului
Abilități excelente de comunicare și negociere
Orientare puternică către client și abilități de rezolvare a problemelor
Atitudine proactivă și spirit de echipă

Descrierea jobului

Gestionarea și rezolvarea reclamațiilor clienților într-un mod eficient și profesionist
Colaborarea cu echipa pentru a asigura o comunicare eficientă și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈soluții rapide pentru clienți
Pregătirea și manipularea coletelor pentru expedierea către clienți pe baza comenzilor primite
Colaborarea cu echipa la crearea obiectivelor de vânzări
Dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru îmbunătățirea experienței clientului

Condiții:
Program de lucru full-time
Teambuilding anual
Tichete cadou pt zile de naștere și sărbători
Salariu motivant
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024