Gratis

Dulgher / Tamplar Germania

MONO CONSTRUCTII S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Experiență practică în dulgherie sau tâmplărie – candidatul trebuie să aibă cunoștințe solide și experiență în lucrările de construcții, în special în ceea ce privește prelucrarea lemnului și alte activități specifice acestui domeniu.

Cunoașterea tehnicilor de prelucrare a lemnului – este esențial să știe să folosească eficient uneltele și echipamentele necesare pentru a realiza lucrări de calitate.

Abilitatea de a citi și interpreta planuri tehnice – necesară pentru a executa lucrări precise conform specificațiilor tehnice.

Abilități de comunicare și lucru în echipă – candidatul trebuie să colaboreze bine cu colegii și să se integreze într-un mediu de lucru colectiv.

Certificări sau cursuri de specializare – orice certificare sau pregătire formală în dulgherie reprezintă un avantaj semnificativ pentru candidat.

Descrierea jobului

Realizarea lucrărilor de dulgherie – Executarea sarcinilor conform specificațiilor și planurilor tehnice primite.

Măsurarea, tăierea și asamblarea materialelor lemnoase ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂– Responsabil de prelucrarea lemnului pentru construirea și repararea structurilor, inclusiv pereți, acoperișuri sau alte elemente structurale.

Instalarea și fixarea elementelor din lemn – Montarea elementelor precum uși, ferestre, podele și alte componente din lemn.

Colaborarea cu echipa de construcție – Lucrul împreună cu alți meseriași pentru a finaliza proiectele la timp și la standardele cerute.

Respectarea normelor de siguranță – Asigurarea unui mediu de lucru sigur, respectând toate standardele și cerințele de siguranță la locul de muncă.

Evaluarea și remedierea problemelor – Identificarea și rezolvarea eventualelor probleme care pot apărea pe parcursul construcției.

Beneficii

Salarii atractive – Oferim un pachet salarial competitiv în domeniu.

Asigurare – Acces la o asigurare de sănătate care acoperă nevoile tale medicale.

Transport – Oferim transport până la locul de muncă pentru a facilita deplasările zilnice.

Cazare – Pentru cei care nu sunt locali, asigurăm cazare pe durata desfășurării proiectelor.

MONO CONSTRUCTII, cu o experienţă de peste 30 de ani pe piata din Germania în domeniul constructiilor civile si industriale, de consolidari, restaurări, amenajari exterioare, platforme, lucrări de artă (tunele, poduri) drumuri şi alei de incintă, pe piata din Germania, angajam Dulgher pentru locatiile:

Berlin, Frankfurt, Wurzburg si Dortmund
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024